Tamplar/Montator mobilier/accesorii (clienti internationali)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de amenajare spatii comericiale si cladiri de birouri in Bucuresti dar si in tara (ocazional si in afara tarii);
Executa lucrarile de tamplarie si montaj conform normelor si regulilor impuse de Client;
Se incadreaza in termenele de executie si livrare.

CERINTE

Experienţă în domeniul tamplariei, montare mobilier, accesorii;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Disponibilitate la deplasari si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din parte fixa+ ore suplimentare+diurna;
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate in deplasari.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.