TAMPLAR MONTATOR MOBILA CU EXPERIENTA MINIM 4 ANI IN PAL SI PRODUCTIE

CAMINUL HIGH CLASS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta in domeniu minimum 4 ani in PAL, montare mobilier, productie, accesorii;
- Calificare ca tamplar montator mobila / permis de conducere categoria B - reprezinta avantaj;
- Persoana serioasa, cu initiativa, organizata;
- Seriozitate si devotament;
- Comunicare si colaborare in echipa;
- Indemanare in utilizarea echipamentului necesar;
- Implementare solutii in functie de situatie;
- Executare modificari acasa la client daca este cazul.

CERINTE

- Executa lucrarile de tamplarie si montaj conform normelor;
- Asigurarea si verificarea documentatiei specifice la realizarea unui montaj;
- Asigurarea unui montaj de calitate conform specificatiilor produsului;
- Se incadreaza in termenele de livrare;
- Montaj piese mobilier in showroom si acasa la clienti.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Contract de munca- perioada nedeterminata;
Mediu de lucru competitiv, profesionist

Caminul High Class S.R.L. ofera proiectare, design si executie lucrari remarcabile de mobilier la comanda si serie.