Tamplar Lemn Masiv

SLENDER TREE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creștem Echipa de Tâmplărie in Lemn Masiv!

Știi să lucrezi pe utilajele clasice de tâmplărie?
Știi să manufacturezi blaturi si panouri din lemn masiv așa cum o făceau tâmplarii de alta dată?
Dacă te joci cu oberfraserul-ul, banzigul sau strungul de lemn, deja suntem foarte curioși sa te cunoaștem.
Ești atent la detalii si lucrezi îngrijit? Ești pasionat de ceea ce faci? Apreciezi diversitatea in proiecte?

Alătură-te Slender Tree!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- carte de munca si perspective profesionale stabile si foarte bune,
- salariu si bonusuri corelate direct cu experienta si rezultatele obtinute
- un colectiv de lucru placut
- diversitate in lucrari

Suntem o firma tanara si ambitioasa cu un portofoliu deosebit de lucrari si clienti. Dispunem de solutii inovatoare in finisarea lemnului.
O parte din proiectele noastre se pot vedea pe Facebook pe pagina SlenderTree.ro.

Productie mobilier la comanda si obiecte de design - Lemn Masiv, Metal, PAL-MDF