TAMPLAR UNIVERSAL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de top din industria de publicitate din Romania, care acopera o gama completa de aplicatii in domeniul productiei de materiale POSM si proiecte speciale , cu atelier de tamplarie pt fabricarea mobilierului de PAL si MDF , angajeaza
TAMPLAR UNIVERSAL :

Debitare circular, pe drept si la unghi.
Operatiuni de frezare.
Operatiuni cu masina de gaurit.
Operatiuni de imbinare invizibila si slefuire imbinari pe drept si pe curb.
Aplicare cant cu masina de cant abs.
Asamblare si montaj mobilier conform proiect.
Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru.
Curatenie la locul de munca si la lucrari.
Program lucru: 5 zile/saptam. L-V , 8 ore/zi, 2 schimburi.

CERINTE

Certificat calificare Tamplar universal.
Studii medii (liceu / sc profesionala)
Experienta de minim 4-5 ani.
Experienta in productia publicitara constituie avantaj.
Capacitate de intelegere a desenelor (proiectelor de executie)
Indemanare, atentie la detalii, rapiditate in reactii, seriozitate, spirit de echipa.
Domiciliul stabil in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Salariul integral pe contractul de munca.
Bonuri de masa.