Tamplar cu experienta in productia de mobilier

Asociatia Soemy Social

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de mobila (parcul ind. Faur- metrou Republica) angajam persoane cu experienta, inclusiv persoane cu deficiente auditive, pentru executia de mobilier din Pal si MDF

CERINTE

- absolvirea invatamantului minim obligatoriu
- citirea si interpretarea unui desen tehnic
- disponibilitatea la program prelungit atunci cand este cazul
- capacitatea de comunicare si adapatare

BENEFICII OFERITE

- cursuri calificare, daca este cazul
1800 lei +10% dupa perioada de proba + 20% dupa 12 luni
Bonusuri in functie de abilitati si performante

In cadrul conceptului de economie sociala, Asociatia Soemy a infiintat in parcul industrial Faur (Titan) o mica fabrica de mobilier din pal si mdf, orientandu-se pe produse personalizate ce nu intra in fabricarea de serie a marilor fabrici de mobila. Producem cu ajutorul unor masini performante mobilier casnic si de birou, locuri de joaca pentru copii, standuri publicitare si alte produse la comanda.