Tamplar

HIDROSTYLE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executare si montare saune din lemn, lambrisate;
- capacitatea de a citi și de a interpreta o schita tehnica;
- relevarea (masurarea) corecta a spatiilor in vederea intocmirii consumului de materiale;
- executia si montajul pieselor de mobilier conform desen/schita;
- verificare componente si realizare montaj tinand cont de proiectul tehnic;
- asigura manipularea produselor;
- asigura transportul si montajul la sediul clientului;
- disponibilitate pentru a invata lucruri si proceduri noi;
- capabil sa asimileze informatii cu privire la produsele comercializate;
- ajuta la efectuarea de inventare.
- montarea echipamentelor electrice necesare intr-o sauna.

CERINTE

Candidatul ideal:
Scoala profesionala de profil tehnic (tamplar, operator prin aschiere);
Experienta profesionala de minim 3 ani;
Indemanare in folosirea uneltelor si masinilor specifice pozitiei de Tamplar: circular , masina de gaurit, etc;
Experienta in constructii din lemn (experienta in constructia de saune – avantaj), debitare, asamblare;
Permis categoria B (experienta minima 3 ani);
Experienta in montarea usilor de sticla (avantaj);
Notiuni minime de electrica;
Abilitati de comunicare, seriozitate, rezistenta la stres, persoana pro-activa, sociabila;
Persoana corecta, dinamica (pozitiva, cu chef de munca si de viata ), organizata, responsabila, disponibila pentru deplasari in tara.

HIDROSTYLE (www.hidrostyle.ro) este o companie cu experienta in piata proiectelor de nisa pentru zona de Wellness si SPA.
Compania ofera tot ceea ce este nevoie pe partea de constructii si consultanta centre SPA atat pentru zona de uz privat cat si pentru cea de uz comercial.
Totodata suntem importatori exclusivi pentru brand Caldera Spas, una dintre cele mai mari companiii americane ce produce cazi cu hidromasaj de exterior.