Tamplar

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montajul mobilierului la comanda din PAL, MDF, BLAT DIN MATERIAL COMPOZIT, HPL, FURNIR.
Firma ofera solutii personalizate pentru mobila la comanda destinata atat uzului casnic cat si celui comercial.

Locul activitatii: Bucuresti, sector 5

CERINTE

Minim 2 ani experienta pe un post similar
Citire desen tehnic (schite montaj)
Diploma de calificare constituie avantaj
Seriozitate, profesionalism

BENEFICII OFERITE

Oferta: 2000 ron salariul net + tichete de masa

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare