SYSTEM ADMINISTRATOR

BitDefender

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de administrarea si functionarea in parametrii ceruti a retelei interne
- Raspunde de administrarea si intretinerea serverelor interne si externe
- Acorda asistenta tehnica membrilor echipei Bitdefender

CERINTE

- Experienta: 3-5 ani
- Networking: mediu/avansat (linux si windows)
- Operating systems: mediu/avansat (linux si windows)
- Programare: script level
- Baze de date: junior
- Reprezinta avantaj - experienta intr-o multinationala, experienta in Project Management, cunostinte de telefonie
- Asertiv, personalitate placuta, rezistent la stres, comunicativ, lucreaza bine in echipa, stie sa gestioneze cu succes relatia cu un client (intern si extern), isi doreste sa invete si sa promoveze.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o firma multinationala;
- pachet salarial atractiv;
- sala de relaxare;
- polita de asigurare in caz de accidente;
- asigurare medicala;
- acces la cele mai noi informatii din domeniu;
- dezvoltare profesionala si personala

BitDefender protejeaza peste 40 de milioane de utilizatori de calculator din 100 de tari. Tehnologia revolutionara de interceptare a virusilor a fost recunoscuta de 28 de Academii de Stiinte din Comunitatea Europeana prin premiul IST 2003 si este certificata de catre cele mai prestigioase laboratoare de testare din lume (ICSA, Virus Bulletin, CheckMark). BitDefender detine repezentante locale in Germania, Spania, SUA si Romania.