SUPRAVEGHETOR SALI SPECTACOLE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Permite accesul clientilor pe baza biletelor emise de Box Office;
- Verifica salile si culoarele tehnice din incinta cinematografului;
- Verifica, numara si se asigura ca fizic, numarul ochelarilor 3D este acelasi cu fisele din gestiune;
- Verifica amanuntit salile de cinematograf in vederea depistarii obiectelor pierdute si constatarii defectiunilor;
- Verifica usile de evacuare si culoarele tehnice;
- Verifica biletele de intrare in cinematograf (data, ora si titlul filmului care ruleaza in sala respectiva);
- Verifica salile de cinematograf la un interval de 10 minute pentru constatarea neregulilor si a defectiunilor tehnice;
- Spala ochelarii 3D si sterge petele rezultate in urma spalarii;
- Furnizeaza informatii referitoare la filme (audienta, descriere, data de lansare, etc);

CERINTE

• Studii: studii medii
• Limba engleza: nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- tichete de masa