SUPRAVEGHETOR SALA JOCURI / SLOT ATTENDANT

SC PUBLIC BET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegherea permanenta a aparatelor electronice si a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
Inter-relationarea cu clientii si asigurarea unui climat placut
Mentinerea relatiilor cu clientii prin permanente informari si explicarea regulilor de joc
Verificarea bunei intretineri a aparatelor electronice
Executa platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti; Intocmirea actelor necesare pentru evidenta casieriei
Controlul asupra modului de folosire a evidentelor financiare
Pastrarea si efectuarea curateniei in sala

CERINTE

Studii medii
Orientare catre client
Abilitati execelente de comunicare, calm si stapanire de sine
Cunostinte operare PC
Aptitudini de calcul matematic
Aspect fizic placut
Disponibilitate pentru lucru in ture si munca de noapte

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unui loc de munca stabil;
Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;
Bonus lunar
Tichete de masa;
Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;
Posibilitati de avansare;
Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Rugam sa trimiteti cv cu poza mentionand postul pentru care ati aplicat si orasul.

Compania Public Bet, avand ca obiect de activitate jocuri de noroc si pariuri sportive, s-a infiintat spre sfarsitul anului 2006, iar in acest moment detine peste 344 puncte de lucru in toata tara.
Public Bet se remarca prin calitatea serviciilor oferite clientilor (oferta de evenimente sportive cat mai variata, cote cat mai mari, mai multe tipuri de pariuri si bonusuri). Acest lucru a creat un climat concurential vizibil si apreciat de jucatori, clientii fideli ai caselor de pariuri putand confirma oricand calitatea serviciilor in ceea ce priveste oferta de pariere si promotiile existente in acest moment, comparativ cu piata pariurilor sportive.