Suport relatii clienti - limba spaniola avansat

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de suport pentru clienti vorbitori de limba spaniola prin apel, e-mail, chat;
- Gestionarea si solutionarea reclamatiilor primite de la clienti conform procedurilor.

CERINTE

Iti doresti sa lucrezi de acasa? Aplica acum pentru un job flexibil in cadrul unei companii multinationale, lider in comertul online la nivel mondial.

Cerinte:

- Cunoasterea limbii spaniole la nivel avansat;
- Conexiune rapida internet si telefon fix;
- Cunostinte operare calculator, Microsoft Office, e-mail, chat.;
- Disponibilitatea de a lucra in schimburi.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.