SUPERVIZOR LOC DE JOACA / ENTERTAIMENT PLACE pentru COPII

Dekon HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cod: SLJ

Dekon HR este în căutarea unui SUPERVIZOR LOC DE JOACA / ENTERTAIMENT PLACE PENTRU COPII pentru clientul sau, o companie de top din domeniul entertainmentului.

Imagineaza-ti ca vei lucra in cel mai modern loc de joaca / sala de jocuri pentru copii din Romania. Vei coordona o echipa de operatori de jocuri, te vei asigura de faptul ca toate jocurile sunt functionale, te vei asigura ca toti clientii tai, mici (copiii) si mari (parintii copiilor) se simt bine si se distreaza, te vei ocupa de gestionarea eventualelor reclamatii, vei asigura, impreuna cu echipa ta, o experienta despre care parintii si copiii vor povesti cu drag!

Dacă ești o persoană care preferă activitățile profesionale dinamice cu o buna capacitate de comunicare, lucru în echipă și influențarea celorlalți, echipa noastră așteaptă să te cunoască!

Descrierea postului

• Cunoaste modul de operare si caracteristicile jocurilor;
• Gestioneaza timpul de lucru al echipelor (pauze, timp de lucru);
• Ajuta la integrarea noilor angajati, asigutra suportul in training;
• Raporteaza managerului;
• Inspecteaza si monitorizeaza spatiul professional si se asigura ca standardele de siguranta sunt respectate;
• Investigheaza incidentele, accidentele, posibilele accidentari si realizeaza un raport de prezentare al acestora;
• Observa, culege si interpreteaza informatii din diferite surse relevante in situatii si context importante pe parcursul desfasurarii activitatii profesionale la punctul de lucru;
• Analizeaza informatiile cu scopul de a lua cea mai buna solutie in rezolvarea problemelor;
• Comunica si transmite informatii colegilor, superioriorilor si restului de personal.

Caracteristicile candidatului

• Abilitati de management si leadership;
• Organizare si atentie la detalii;
• Gandire analitica;
• Grad ridicat de autocontrol;
• Orientare catre rezultat;
• Capacitate crescuta de lucru in echipa;
• Capacitate ridicata de luare a deciziilor;
• Abilitate dezvoltata de comunicare asertiva si transparenta;
• Inteligenta emotionala;
• Management eficient al stresului.

CERINTE

Cerintele postului

• Studii superioare finalizate;
• Experienta in coordonare echipe. Avantaj – experienta in business development Disponibilitate de a lucra in sezon (vara, weekend);
• Salariu competitiv;
• Program: 9-22 (L-M-_S-D / M-J-V).

Va rugam sa transmiteti CV-ul dvs. pe adresa office@dekon-hr.ro pana la data de 20.02.2017 cu mentiunea codului SLJ

Dekon furnizeaza organizatiilor solutii complete de consultanta pentru dezvoltare organizationala si resurse umane.

Construirea de echipe mai puternice, depasirea obstacolelor de comunicare, supravegherea sub presiune, recrutarea unui nou membru in echipa sau identificarea celor ce au potential de avansare - oricare ar fi problema sau nevoia la locul dumneavoastra de munca, exista o solutie Dekon Business Solutions care va ajuta sa gestionati situatia