Supervizor F&B

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie internationala recruteaza Supervizor F&B

Organizeaza si coordoneaza activitatea personalului din subordine
Ofera suport managerului F&B in activitatea zilnica
Colaboreaza cu bucatarul sef in vederea pregatirii unor meniuri atractive si efciente din punct de vedere cost
Coordoneaza activitatea de la bucatarie, bar si depozit (creeaza meniuri, revizuieste produse si preturi, inventar, etc.)
Coordoneaza activitatea de aprovizionare

CERINTE

studii superioare
minim 2 ani pe un post similar
3 ani experienta in domeniul Horeca ( bar, restaurant)
abilitati de coordonare echipa
atitudine orientata catre client – politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila
cunostinte limba engleza
abilitati de lucru pe calculator – MS Office ( Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de devzvoltare profesionala
- mediu de lucru placut