Supervisor/ Shop Sales Manager- magazin OPTICA medicala

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane cu experienta in domeniul vanzarilor in vederea coordonarii activitatii punctelor de lucru incepand de la organizarea interna a magazinului, tinuta si comportamentul angajatilor din magazin, instruirea privind tehnici de vanzare si de satisfacere a clientului.
Candidatul ideal trebuie sa :
- fie o persoana dinamica
- aiba experienta in vanzari
- fie un bun organizator
- stie sa se faca ascultat, respectat;
- sa fie responsabil;

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Viitorul angajat va primi un magazin sub raspunderea lui incepand de la personalul din magazin si tot ceea ce tine de magazin si nu in cele din urma va fi raspunzator de vanzarile din magazin.
Trebuie sa coordoneze activitatea de vanzare din magazin, sa isi creeze o strategie de vanzare si promovare a magazinului, astfel incat sa apara rezultate in cel mai scurt timp posibil. Va participa efectiv la procesul de vanzare si in acelasi timp va trebui sa imbunatateasca tehnica de vanzare a angajatilor din magazin.

CERINTE

Experinta coordonare magazin cu profil similar- optica
Experienta in promovare produse de tipul : lentile, rame ochelari, lentile contact
Cunostinte solide in domeniu

BENEFICII OFERITE

salariu fix+comision

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!