Sudori, lacatusi, muncitori calificati

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:

www.humangest.ro

RESPONSABILITATI:

- Punct de lucru: zona Berceni, Bucuresti;

- Se organizeaza proba de lucru.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Recrutam pentru unul din clientii nostri specialisti apartinand urmatoarelor categorii profesionale:

- sudori (Electric manual-Co2);

- sudori (Automat sub strat de flux);

- cazangii (lacatusi constructii metalice);

- muncitor necalificat/lacatus din domeniul constructiei de nave;

- lacatus mecanic pentru reparatii masini unelte;

- frezori pentru masini cu comanda numerica;

- strungari pentru masini cu comanda numerica;

- magazioner sector oteluri.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.