SUDOR TIG

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style International Jobs recruteaza sudori TIG cu experienta pentru o prestigioasa companie internationala ce isi desfasoara activitatea in Italia, in vederea realizarii de imbinari sudura folosind procedeul mai sus amintit.

Puteti aplica si pe adresa noastra de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect Sudor TIG Bucuresti.

CERINTE

-experienta de 3-5 ani in domeniu
-certificat de calificare in domeniu
-abilitati de interrelationare
-seriozitate
-promptitudine

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv
-oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si de a va consolida cariera in domeniu

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, accesati www.newstyle-jobs.ro