Sudor fibra optica

AllNet Telecom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Lucrari pe reteaua de fibra optica;
• Suduri, instalari enclosure, cutii de jonctiune, odf,masuratori cu OTDR - buletin de masuratori;
• Mentenanta si dezvoltarea retelei de fibra optice;
• Mentenanta ODF din POP uri;
• O buna planificare a lucrarilor pe retea de fibra optica precum si a instalarii clientilor pe solutia de fibra optica;
• Mentenanta hartii de fibra optica;
• Estimari solutii de conectare.

CERINTE

Experienta in suduri fibra optica cu echipamente specifice
Experienta in urcarea pe stalp pentru montarea fibrei
Experienta minimala in retele IP
Cunostinte cablare structurata
Carnet auto catergoria B
Disponibilitate pentru program prelungit in caz ca este necesar

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru companie in plina expansiune
Salariu motivant
Se asigura logistica necesara bunei desfasurari a activitatii

Str. Ialomicioarei nr. 20, Sector 1, Bucuresti (CP RO-011278)