SUDOR ARGON- venituri pana la 3000 euro

VULCAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza suduri in argon pe tevi de inox, cu procent de remaniere de maxim 8%

CERINTE

- calificare de sudor
- experienta in sudura argon

BENEFICII OFERITE

- Va fi platit functie de numarul si calitatea sudurilor efectuate (posibilitate de a obtine salariu net de pana la 3000 euro)
- Se acorda si tichete de masa conform timpului lucrat

Vulcan SA are peste 100 de ani de experienta si este una dintre cele mai prestigioase companii de industrie grea din Europa centrala si de sud-est. Societatea beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR) si colaboreaza cu firme prestigioase din peste 50 de tari ale lumii.
Vulcan SA este lider in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.