Sudor

TRYLON TSF ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul va efectua urmatoarele:
- sudura confectii metalice;
trasare, debitare, gaurire confectii metalice dupa desene de executie;
asamblare si sudare de subansable specifice confectiilor metalice;
activitati de lacatuserie;

CERINTE

Absolvent scoala profesionala tehnica sau cu calificare la locul de munca pentru post de sudor;
Experienta pe post similar de cel putin 2-3 ani;
Cunostinte de lacatuserie prezinta avantaj;
Experienta in companie de constructii / telecomunicatii prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Nespecificat

Trylon TSF este un grup de companii din Europa, Orientul Mijlociu si Africa ( EMEA ) care isi deserveste clientii prin intermediul birourilor din Bucuresti ( Romania ), Jemeppe Sur Sambre ( Belgia ), Peterborough (Anglia ), Kabul ( Afganistan ), Cairo ( Egipt ) si Limassol ( Cipru ) in domeniul proiectarii, executiei si consultantei tehnice in domeniul telecomunicatiilor.