STRUNGAR

CEROB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam strungar pentru strung conventional . Cautam o persoana dinamica, cu spirit de echipa, doritoare de a invata si a progresa.

CERINTE

• cunoștințe desen tehnic - obligatoriu (cunoștințele de programare CNC reprezinta un plus).
• cunostinte de citire/interpretare desen tehnic; cunostinte tolerante;
• cunostinte bune in utilizarea SDV -isticii necesare;
• asigurarea functionarii optime a masinii conform specificatiilor tehnice;
• intretinerea utilajului pe care lucreaza;
Experienta in productie, preferabil in domeniul prelucrarilor mecanice prin aschiere

BENEFICII OFERITE

Se oferta salariu atractiv, tichete de masa, decontare transport, abonament clinica medicala. Activitatea se desfasoara in conditii de lucru intr-un mediu placut, intr-un singur schimb, 5 zile/ saptamana .

Societatea a fost infiintata in anul 1991 si realizeaza lucrari de proiectare si productie de instalatii hidraulice si pneumatice, modernizari de prese hidraulice, proiectare si executie de utilaje din diverse domenii ale industriei. Pentru mai mult detalii vizitati www.cerob.ro.