STILIST / COAFOR

CREATIVE BEAUTY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferirirea de servicii impecabile, profesioniste, promovarea serviciilor si a promotiilor existente in salon, respectarea programului, a programarilor, a normelor interne, informare si pregatire continua, colaborarea cu restul echipei, raspuns promt la solicitarile clientilor, suport pentru confortul clientilor din salon indiferent de serviciul solicitat.

CERINTE

Pentru a face parte din colectivul salonului nostru este necesar sa fi absolvit cursul de calificare conform postului, sa ai experienta in domeniu, sa fii pasionat/a de domeniul serviciilor de infrumusetare, sa te informezi si sa sa te pregatesti permanent cu privire la noutatile din domeniu, atitudine orientata spre clienti, profesionista, amabilitate, persoane pozitive, comunicative, cu aspect fizic ingrijit si placut. Asiguram cursuri de perfectionare pentru persoanele pasionate de acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

in urma interviului

DESCRIEREA FIRMEI

salon infrumusetare