STATISTICIAN JUNIOR - sediu Jilava, Jud Ilfov

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va invata ce inseamna raportarea financiara in cadrul unui grup de firme.

Va invata speram repede ce inseamna:

-Intocmirea corecta si la timp a raportarilor lunare/ zilnice ale pentru uzul managementului;
- Intocmirea corecta si la timp a bugetelor anuale si revizuite (buget de venituri si cheltuieli, buget de investitii, cash-flow);
- Identificarea si alocarea cheltuielilor pe centre de cost si de asemenea cu comparatia cifrelor realizate fata de cele bugetate;

CERINTE

!!! Foarte bune cunostinte si experienta utilizare EXCEL - se va da test.
- Facultatea de statistica avantaj major!
Cunostinte de statistica - prelucrare date - avantaj major
- Persoana foarte bine organizata cu capacitatea de a respecta termenele limita impuse;

BENEFICII OFERITE

Sediul companiei este in afara Bucurestiului, Comuna Jilava, Judetul Ilfov - cladire de birouri anexata unui depozit. Se asigura transportul de la metrou / tramvai la sediu si inapoi

Programul de lucru 8.30-17.30

Pentru a va invata ce inseamna reporting, analiza financiara vom plati maxim 800 -maxim 1000 ron. Cand veti stii va vom motiva.

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...