Stagiu de practica in Libra Internet Bank

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei avea ocazia de a participa la activitatile Sucursalelor Libra Internet Bank, atat in Bucuresti, cat si din tara, atat pe operatiuni, cat si pe Corporate, Professionals si Retail.

Stagiul de practica dureaza minim o luna, timp in care vei participa la diverse activitati cu un program flexibil, agreat impreuna cu reprezentantii nostri.

CERINTE

Te caracterizeaza spiritul dinamic, ambitia si entuziasmul?
Atunci incepe cu un stagiu de practica in Libra Internet Bank!

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!