Specialist Vanzari / Key Account Manager

Daune24.com

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti;
Promoveaza produsele companiei, gestioneaza si dezvolta relatiile cu clientii;
Crearea unei baze de date cu potentiali clienti;
Stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
Semnarea de contracte;

CERINTE

Bune abilitati de relationare, comunicare si negociere;
Capacitate de analiza si sinteza;
Creativitate;
Atitudine proactiva;
Orientare catre client si catre rezultate;
Experienta vanzari minim 1 an constituie avantaj
Tinuta business.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant
Decontare transport
Comision
Telefon
Posibilitate de avansare rapida

Folosindu-ne de experienta acumulata , de relatiile create cu societatile de asigurari si service-urile auto partenere , ne dorim sa fim “liantul” dintre client si asigurator sau service astfel incat lucrurile sa se desfasoare profesionist , folosind un limbaj comun cu acestia , reducand semnificativ costurile si timpul de executie rezultatele sa fiind pe masura.

Practic va oferim consultanta privind programele de mentenanta ale autoturismului , suntem 24h/24 disponibili , va asiguram ca de fiecare data veti plati exact ceea ce veti repara si ca veti repara doar ceea ce trebuie .Ne ocupam de tot ceea ce inseamna relatia dumneavoastra cu asiguratorii si service-urile auto , va preluam si va returnam masina ca noua , tinem evidenta computerizata a interventiilor in service , tinem evidenta politelor dumneavoastra CASCO si RCA si va anuntam din timp cand trebuie reinoite si va oferim cele mai bune oferte din piata la acel moment.