SPECIALIST TEHNICIAN/ELECTRONIST TELECOMUNICATII

EXCON CONSULTANTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea dispozitivelor si echipamentelor mecanice, electrice si electronice;
- utilizare si intretinere aparatura de comunicatii;
- traducerea si intocmirea de documente tehnice.

CERINTE

- studii medii si superioare de profil;
- constituie un avantaj detinerea de diplome sau atestate de specializare pentru domeniile mai sus mentionate;
- abilitati tehnice practice;
- constituie un avantaj experienta profesionala in domeniile mentionate;
- cunostinte de limbi straine;
- bune cunostinte IT.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere solide intr-un mediu stabil;
- promovarea pe criterii profesionale si de performanta;
- activitate dinamica, solicitanta;
- pachet salarial motivant.

Obiectul principal de activitate este selectia si plasarea de forta de munca pe teritoriul Romaniei

*Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt presupune acordul dvs. fata de prelucrarea datelor cu caracter personal de catre reprezentantii EXCON CONSULTANTA si de catre terti, conform prevederilor Legii nr. 677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.