Specialist SSM si SU (sanatatea, securitatea muncii si situatii de urgenta)

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea activitatii in domeniul sanatatii si securitatii muncii (SSM) si in cel al situatiilor de urgenta (SU);
Intocmirea sau actualizarea normelor si procedurilor specifice;
Instruirea personalului pe probleme de SSM si SU, conform legislatiei in vigoare;
Evaluarea riscurilor in domeniul securitatii si sanatatii muncii;
Prevenirea accidentelor de munca si mentinerea starii de sanatate a personalului;
Organizarea activitatii de aparare impotriva incendiilor;
Investigarea cauzelor producerii accidentelor de munca si a imbolnavirilor profesionale.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice;
Atestate/Certificari in domeniul SSM si SU;
Bun organizator;
Carnet de conducere (categoria B)

BENEFICII OFERITE

Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.

Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Misiunea LIBRA BANK este sa ofere pachete si solutii financiare moderne, flexibile, eficiente si de calitate, care sa se potriveasca nevoilor tale financiare. Pentru aceasta, iti punem la dispozitie o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa te asiste. Este convingerea noastra ca succesul si performanta in mediul bancar se realizeaza nu doar prin oferirea de servicii de calitate ci, mai ales, prin construirea unor relatii si parteneriate financiare de lunga durata cu clientii nostri. De aceea, LIBRA BANK este mai mult decat o institutie, este un partener financiar, care te asculta, te intelege si iti ofera solutiile cele mai potrivite.