Editor (operator PC) - SOCIAL MEDIA

ROL ONLINE NETWORK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea portofoliului social media al companiei după cele mai exigente standarde în domeniu cu privire la: fani, calitate si accesibilitate, transmiterea de informații, comunicare internă
- optimizarea în permanență a conținutului social media;
- implementarea utilizării de noi platforme de social media.
- Postare (copy & paste) pe pagini de Facebook

CERINTE

- HĂRNICIE - OBLIGATORIU !!!!
- rezistență mare la stres și volum mare de informații
- persoană pozitivă, optimistă, open-minded
- simțul UMORULUI foarte dezvoltat
- viteză foarte mare în utilizarea computerului
- cunoștințe de STATISTICĂ (SPSS sau STATISTICA)

BENEFICII OFERITE

- Training-uri de TOP
- Posibilități excepționale de promovare și dezvoltare personala și profesionala.
- Posibilitatea de a lucra cu cei mai buni din online-ul românesc, ROL.ro este Nr. 1 în România la audiență

Suntem probabil cea mai de top companie românească din industria online conform www.sati.ro suntem pe 1 loc la audiență Internet în România.

ROMANIA ONLINE -ROL.ro - a fost lansat in 1998 fiind primul portal din Romania. Reteaua ROL.ro contine peste 30 de site-uri tematice, cu continut specific.