SPECIALIST SOCIAL MEDIA

ROL ONLINE NETWORK SA - ROL.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea portofoliului social media al companiei după cele mai exigente standarde în domeniu cu privire la: fani, calitate si accesibilitate, transmiterea de informații, comunicare internă
- optimizarea în permanență a conținutului social media;
- implementarea utilizării de noi platforme de social media.

CERINTE

- persoană proactivă, creativă, rezistentă la stress
- experiență pe un post cu responsabilități similare;
- experiență anterioară relevanta

- minim 2 ani experiență de lucru in mediul digital;
- realizări semnificative in promovarea de campanii in mediul digital.
- experiență în analiza datelor de audiență și statistică online (Google Analytics, Web trackers)

BENEFICII OFERITE

- training-uri de TOP;
- posibilități excepționale de promovare și dezvoltare personala si profesionala.

ROL ONLINE NETWORK , firma ce detine portalul ROL.ro este o companie independenta, ce ofera o gama larga de solutii web pentru piata din Romania: website hosting, inregistrare de domenii, comert electronic, publicitate online, strategie online, furnizare servicii telecomunicatii, marketing online.
ROL.ro este un brand online de top si unul dintre cele mai importante portaluri de web din Romania.