Specialist SEO

Atelier de Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne marim echipa cu persoanal full-time talentati cu care sa realizam cu pasiune proiecte iesite din comun.
Mai multe pe www.atelierdeweb.ro
Main projects:

CERINTE

Responsabilitati:
- Pregatire strategii pentru imbunatatirea traficului de calitate pe site-urile vizate
- Analiza site-urilor clientilor pentru identificare aspectelor care trebuie imbunatatite
- Implementare de masuri onsite si offsite pentru imbunatatirea pozitionarii site-urilor in cadrul motoarelor de cautare
- Identificarea celor mai eficiente cuvinte cheie ca si raport calitate / pret
- Administrarea campaniilor pay per click

Reprezinta un plus:
- Cunostiinte de programare front end si back end in vederea implementarii masurilor onsite in cadrul campaniilor de optimizare a site-urior clientilor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Pachet salarial negociat in functie de experienta
- Program de lucru flexibil
- Posibilitate de bonusuri financiare in functie de proiect si randament
- Mediu de lucru placut si dinamic
- Comunicare informala intre management si angajati
- Posibilitati de perfectionare
Nu sunt necesare studii de specialitate atata timp cat talentul si cunostintele va recomanda.

Servicii premium de web design & development: siteuri interactive,
aplicatii web complexe, optimizare, promovare online si consultanta.