Specialist SEO

RAYMOND MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Keyword research;
• Analiza si raportare, pe baza datelor din Google Analytics, Google Webmaster Tools, Qlik View si alte tool-uri specifice;
• Analize SEO on page si off page;
• Specificare de functionalitati pentru echipa tehnica;
• Testarea implementarii corecte a recomandarulor SEO de catre echipa tehnica.

CERINTE

• Studii superioare (absolvent) sau in curs.
• Limba engleza – nivel avansat;
• Experienta in mediul online, din care SEO minim 1 an;
• Cunostinte SEO de baza;
• Experienta in utilizarea Google Analytics si Google Webmaster Tools;
• Cunostinte Microsoft Excel de baza.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial competitiv;
• Politica de beneficii atractiva;
• Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
• Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT;
• Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.

O companie tanara si dinamica. Punem pret pe angajati si serviciile noastre.