Specialist salarizare si administrare personal

Leads Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asociatie non profit cauta un specialist in salarizare si administrare de personal cu experienta si abilitati adecvate postului. Colectivul in care va lucra este unul inchegat, de oameni tineri si muncitori. Contractul prevede perioada de proba si este posibil uneori sa fie nevoie de lucru peste program.

CERINTE

De preferat se doreste o persoana cu studii superioare economice, obligatoriu cu una sau mai multe dintre certificarile: manager RU, IRU, SSM.

Ce trebuie sa stie sa faca candidatul ideal? Asteptam un bun nivel de cunostinte in:

- salarizare,

- dosare personal,

- regulament intern, rof,

- fise post, concedii - evidenta si programare,

- evaluare, ssm, operare calculator.

BENEFICII OFERITE

Oferta este foarte tentanta pentru candidatul/a care va intruni toate cerintele postului: 3.000 - 3.500 ron net/luna.

Companie de training, recrutare si selectie de personal, consultanta in management