Specialist Salarizare - Resurse Umane

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salarizare
Mentinerea legaturii cu ITM
Recrutare personal
Alte activitati specifice departamentului de Resurse Umane

CERINTE

3-5 ani experienta salarizare
Experienta in cadrul unui departament de resurse umane (recrutare, evidenta carti de munca, ITM, medicina muncii)
Studii superioare
Cunostinte foarte bune Excel
Cunostinte foarte bune limba engleza
Cunostinte solide legislatia muncii - curs inspector resurse umane
Pesoana dornica de a-si construi o cariera in domeniul resurselor umane

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala
Mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro