Specialist resurse umane si salarizare

FIRMDECOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea salarizarii:
-pontaje (prezenta, concedii medicale, concedii de odihna, etc)
-calcul salarii, taxe, impozite si retinere la sursa
-declaratii, intocmire si depunere
-alte evidente specifice

Administrare resurse umane

-actualizare documente specifice de personal (registrul electronic, regulament intern, CCM)
-emitere/actualizare documente depersonal( angajare/lichidare/acte aditionale/promovare/sanctionare)
-actiuni de selectie personal (postare anunturi recrutare, participare la interviuri, creare fisa de responsabilitati, etc)
-eliberare adeverinte, etc

CERINTE

Candidatul ideal:
-studii superioare economice, avantaj si postuniversitar management resurse umane
-atestat inspector resurse umane
-experienta min 4 ani in pozitie similara
-cunostinte temeinice de legislatia muncii si salarizare
-cunostinte operare PC; REVISAL, etc.
-cunostinte limba engleza – nivel avansat

DESCRIEREA FIRMEI

COMERT ONLINE