Specialist Resurse umane

SVS CITY MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea si selectia personalului
Proiectarea strategiei de personal a societatii
Stabileste criteriile de evaluare a performantelor angajatilor din intreaga firma
Stabileste necesitatile de instruire in firma
Stabileste criteriile de promovare in functie
Asigura integrarea angajatilor
Estimeaza necesarul de personal pentru fiecare departament.
Intocmeste deciziile de angajare, demitere, promovare.

CERINTE

Studii superioare de specialitate (facultate psihologie sau sociologie, master in resurse umane);
Spirit de echipa, Dinamism;
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
Operare calculator (MS Office si internet);
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Capacitate de analiza si de interpretare;
Capacitate de planificare si organizare;
Capacitate de identificare si de dezvoltare a potentialului profesional;
Experienta in selectie de personal de minim 1 an;
Participare proactiva la dezvoltarea organizatiei;
Aptitudini manageriale.

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic si profesionist si un pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de consultanta.