SPECIALIST RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distribuitor la nivel national de produse consumabile nealimentare
Obiectivul postului: Eficientizarea activitatilor de resurse umane prin
aplicarea celor mai adecvate si performante metode, tehnici si proceduri de
lucru specifice domeniului;

Cerinte:
- studii superioare de specialitate;
- experienta de minim 3 ani in domeniu, cu rezultate de succes probate;
- experienta si rezultate relevante in utlizarea testelor psihologice pentru
selectia de personal si in utilizarea instrumentelor de evaluare;
- responsabilitate maxima si loialitate;
- gandire pozitiva, atitudine proactiva si constructiva;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- nivel ridicat al standardelor etice;
- disponibilitatea si capacitatea de a indeplini obiectivele indraznete si
de anvergura ale companiei;
- rezistenta ridicata la munca in conditii de stres;
- persoana bine organizata, ordonata si capabila sa gestioneze urgente
concomitente;
- cunostinte solide si experienta in operare PC (baze de date, statistici,
rapoarte, software specific);
- limba engleza nivel avansat;
- permis de conducere auto: B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu performantele;