Specialist Resurse Umane

Human Touch Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza intregul proces de recrutare si selectie al candidatilor si ofera consultanta managerilor referitor la acest proces;
- Oferteaza candidatii si urmareste integrarea acestora in organizatie;
- Propune, dezvolta si organizeaza programe de training si teambuilding conform obiectivelor companiei;
- Realizeaza sisteme echitabile de remunerare si recompensare a angajatilor si se asigura de implementarea si corectitudinea procedurii de evaluare a performantelor;
- Participa la elaborarea si implementarea structurii organizatorice a firmei, a regulamentului de organizare si functionare si a regulamentului de ordine interioara;
- Explica politicile privind resursele umane, procedurile și standardele companiei, atat noilor angajati, cât și angajaților existenți si monitorizeaza procesele de aplicare a politicilor de resurse umane, supervizand respectarea regulilor de disciplina si etica in companie;
- Se asigura ca dosarele de personal ale noilor angajati sunt intotdeauna complete si gata la timp;
- Abordeaza orice probleme referitoare la mediul si relatiile de munca si asista angajatii in rezolvarea acestora;

CERINTE

- Studii superioare de profil in curs sau finalizate (preferabil psihologie, sociologie, ASE);
- Experienta relevanta de minim 1-2 ani;
- Excelente abilitati de organizare, planificare si comunicare;
- Creativitate, flexibilitate si originalitate;
- Atentie la detalii si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Cunostinte operare PC (MS Office, Internet, Outlook);
- Limba engleza (nivel mediu-avansat);

BENEFICII OFERITE

- Job dinamic cu posibilitati de dezvoltare;
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara;
- Diversitate de proiecte, activitati;
- Posibilitatea de a-ti pune in practica propriile idei.

DESCRIEREA FIRMEI

Human Touch Consulting Group - HTCG