Specialist Resurse Umane

Butan Gas Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport administrativ in relatia cu firma de outsurcing: administrare personal si salarizare;
- asigura necesarul de personal din punct de vedere calitativ si cantitativ;
- efectueaza periodic raportari referitoare la problemele de resurse umane;
- monitorizeaza si coordoneaza integrarea noilor angajati pana la nivel de post;
- propune, intocmeste si implementeaza sistemul de evaluare periodic al personalului;
- asigura actualizarea fiselor de post (analiza postului si evaluare);
- monitorizeaza programul de formare profesionala al angajatilor;
- efectueaza si actualizeaza baza de date pentru evaluarea performantelor angajatilor;
- asigura comunicarea cu angajatii si furnizarea de informatii specifice de resurse umane la timp.

CERINTE

- studii superioare de specialitate;
- experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- atestare inspector resurse umane (reprezinta un avantaj);
- cunostinte temeinice operare PC;
- cunostinte temeinice de legislatie specifica cu privire la salarizare, contracte de munca, relatii de munca;
- abilitati foarte bune de de organizare si de prioritizare a sarcinilor primite spre solutionare;
- abilitati de lucru in echipa si comunicare (capacitatea de a urmari si solutiona mai multe procese/probleme in paralel);
- flexibilitate si disponibilitate pentru deplasare in tara.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor national de Gaz Petrolier Lichefiat