Specialist resurse umane

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Determina necesarul de forta de munca, structura acestuia, corelat cu volumul de activitate al societatii;
- Organizeaza si coordoneaza procesul de recrutare personal, organizeaza si coordoneaza procesul de selectie si recrutare de personal;
- Propune sisteme de salarizare aplicabile in societate;
- Gestioneaza relaţia sindicală din societate.

CERINTE

- Studii superioare;
- Inspector resurse umane autorizat ITM;
- Experienta de minimum 3 ani pe o pozitie similara;
- Foarte buna cunoastere a legislatiei muncii;
- Competente pe zona de analiza, urmarire, coordonare procese HR;
- Abilitati de organizare, planificare, comunicare, flexibilitate, dinamism, spirit de echipa, management al oamenilor;
- Experienta in salarizare;
- Cunostinte operare PC (MS Office nivel avansat), SAP.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.