Specialist Raportare

SC Earthlink SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Earthlink isi cauta o noua colega/coleg. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica te rugam sa ne trimiti CV-ul tau.

Cautam o persoana cu spirit practic, organizata, dornica sa invete lucruri noi, diplomata si perseverenta in a-si indeplini sarcinile.

Responsabilitati:

- Realizeaza diverse rapoarte in conformitate cu specificul de lucru al companiei
- Asigura suport level 1 pentru beneficiarii companiei
- Preia telefonic, prin intermediul e-mail-ului sau prin alte sisteme specifice cerintele clientilor
- Actioneaza direct pentru rezolvarea problemelor reclamate de clienti conform procedurilor
interne

CERINTE

Candidatul ideal:
- Cunostiinte de baza in utilizarea Excel
- Spirit analitic
- Limba engleza nivel mediu(scris si vorbit)
- Cunoasterea aplicatiilor din suita Ms Office (Word, PowerPoint, Outlook)

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Telefon de serviciu
- Abonament pentru liniile de transport in comun
- Asigurare medicala
- Tichete de masa
- Birou central aproape de metrou
- Acces la cursuri de pregatire online
- Program de lucru flexibil

Earthlink este una dintre cele mai dinamice companii care activeaza in domeniile: dezvoltare de sisteme software customizate, servicii IT si proiectare retele de telecomunicatii.
Oferim servicii la cele mai inalte standarde atat pe piata din Romania cat si in S.U.A.
Investim in dezvoltarea profesionala a echipei noastre, ne mandrim cu angajati specializati, dedicati si un mediu de lucru in care exista reale sanse de promovare.
Suntem o companie activa, in continua dezvoltare si promovam inovatia.