Specialist Proiectant Structuri de Rezistenta

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizare proiecte de structura pentru fazele SF, PAC, PT, DDE.
Intocmire liste de cantitati si devize (cunostinte minime de utilizare a programelor pentru devize).

CERINTE

Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor.
Experienta in domeniu minim 5 ani.
Cunoasterea avansata a domeniului proiectarii de structura de rezistenta, constructii civile si industriale, cladiri medii si inalte, structuri de beton, metal, mixte.
Capacitatea de elaborare a documentatiilor de structura de rezistenta pentru fazele SF, PAC, PT, DDE, executie.
Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica - redactare si printare/plotare din AutoCAD.
Cunostinte MS Office nivel avansat.
Cunoasterea si respectarea legislatiei, normelor de proiectare si calcul in domeniul structurilor.
Persoana pozitiva si determinata.
Flexibilitate in solutionarea oferita pentru sistemul constructiv ales.
Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem multi-tasking.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si dinamic.
Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)