Specialist program ASAP

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste si mentine o buna colaborare cu departamentele interne si cu bancile partenere
- Verifica, implementeaza, testeaza si asigura buna functionare a programelor informatice
- Integreaza un numar cat mai mare de furnizori in programul ASAP
- Gestioneaza politele de asigurare la nivel de companie
- Asigura buna comunicare cu brokerul, Grup Auchan si reprezentantii punctelor de lucru in toate situatiile legate de asigurare
- Asigura verificarea costurilor cu asigurarile facturate si urmareste obiectivele si estimarile de costuri de asigurari
- Colecteaza , prelucreaza si comunica valorile de asigurat
- Asigura suport organizatiei locale din punct de vedere al clauzelor contractuale privind asigurarile

CERINTE

Viitorul nostru coleg/viitoarea noastra colega are:
Studii superioare absolvite
Cunostinte avansate de limba engleza-conditie obligatorie ( franceza reprezinta un avantaj)
Cunostinte operare PC-Windows, MS Office, Internet Explorer (cunostinte Excel- conditie obligatorie)
Cunostinte programe de gestiune financiar-contabila
3-5 ani experienta in aria financiara

BENEFICII OFERITE

- Training adaptat postului
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei
- Mediu de lucru antrenant si motivant

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.