SPECIALIST PRODUS (UTILAJE AGRICOLE)

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist international pe o pozitie de
SPECIALIST PRODUS (UTILAJE AGRICOLE).
Responsabilitati:

* mentinerea relatiei cu furnizorii agreati;
* analizarea ofertei furnizorilor si propunerea preturilor de comercializare;
* elaborarea si aplicarea strategiei de vanzari si marketing pe fiecare produs;
* intocmirea de documentatii tehnice pentru echipamentele comercializate de catre companie (in romana si engleza);
* asigurarea suportului tehnic pentru echipa de vanzari si oferirea de traininguri pentru echipamentele comercializate.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* studii superioare in domeniul mecanic/electromecanic (de preferat agricol);
* cunostinte solide despre echpamente si utilaje agricole;
* minim 2 ani de experienta pe o pozitie de vanzari/achizitii utilaje agricole;
* disponibilitate la deplasari atat in tara cat si in afara;
* limba engleza nivel avansat;
* cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera provocari reale, mediu de lucru competitiv si oferta financiara peste medie.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.