Responsabil Marketing Online si Vanzari

Efecto Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana activa, ce poseda cunostinte de marketing online (inclusiv pentru retele sociale, cu precadere Facebook) si are experienta in vanzari directe (in domeniu HORECA - restaurante, baruri si cafenele - ar fi ideal).

Viitoarea colega/ coleg prefera munca pe teren in locul celei de birou si se regaseste mai degraba intr-o companie mica decat intr-o multinationala. Ideile dumneavoastra sunt foarte importante, si veti participa activ la dezvoltarea acestui proiect.

Locul de munca este oferit in regim part time sau full time flexibil.

Ca viitor coleg/a, atributiile tale vor fi dar nu se rezuma la:

- atragerea de noi clienti
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare a afacerii
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti
- promovarea serviciilor si atingerea targetului de vanzari
- realizerea periodica de rapoarte de activitate si propunerea de solutii pentru imbunatatirea acesteia
- analiza de marketing si strategica a site-urilor din portofoliu, pentru care va propune noi tehnici de promovare
Zona de actiune: Bucuresti si zonele limitrofe

Activitatea presupune munca la birou (pregatirea intalnirilor, marketing online etc) si munca de teren (intalniri cu clienti existenti, atragerea noilor clienti), in domeniul HoReCa, adica te vei plimba mult prin restaurante, baruri si cafenele.

Atentie! Exista target lunar de vanzari. Daca va stiti o persoana care nu se zbate pentru a respecta targetul, va rugam nu aplicati la acest anunt. Multumim pentru intelegere!

CERINTE

- student/a sau absolvent/a
- serios/a, punctual/a
- cunostinte operare PC (Word, Excel)
- cunsotinte internet
- dinamic/a
- creativ/a

BENEFICII OFERITE

- salariu fix
- comision
- bonusuri la reusite remarcabile
- bonuri de masa
- telefon mobil
- laptop

Daca esti intr-adevar o persoana serioasa si obtii rezultate in activitatea depusa, vom discuta despre masina de serviciu.

Posibilitati de avansare la manager proiect.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate in domeniul WWW