Specialist Marketing Online

iSense.Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- Promoveaza si optimizeaza site-urile online ale clientilor
- Elaboreaza actiunile de marketing online si de social media, asigura implementarea acestora si urmareste rezultatele obtinute in urma acestora
- Mentine si dezvolta relatiile cu clientii firmei;
- Analizeaza piata - concurenta, tendintele din piata;

Cei interesati pot trimite CV-ul pe adresa contact@isensesolutions.ro

CERINTE

- Cunostinte SEO si SEM;
- Experienta in utilizarea platformelor Google Adwords, Facebook Ads si LinkedIn Ads;
- Experienta in elaborarea strategiilor si actiunilor de marketing;
- Deschidere catre permanenta informare cu privire la instrumentele de marketing si comunicare online
- Perseverenta si atentie la detaliii, initiativa si orientare catre rezultate;
- Capacitatea de a lua decizii in timp scurt;
- Abilitati de comunicare, creativitate si initiativa proprie;
- Capacitatea de prioritizare;
- Bune abilitati de negociere, abilitati de comunicare verbala si in scris, capacitate de munca independenta;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, capacitate de gestionare optima a timpului;
- Cunostinte solide de limba engleza scris si vorbit;
- Capacitatea de a lucra si de a lua decizii indepentent

iSense.Solutions este o companie noua de consultanta de business.

Prin intermediul unei echipe de consultanti experimentati oferim servicii integrate de cercetare, strategie de marketing, comunicare online, vanzari si account management.

Te invitam sa afli mai multe despre noi la adresele: www.isensesolutions.ro si www.researchromania.ro.