Specialist Marketing

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza bugete si strategii pentru promotiile de produse
- creaza si propune stategii pentru optimizarea vanzarilor pentru noile farmacii
- efectueaza analize si rapoarte
- efectueaza studiul preturilor practicate de companiile concurente
- monitorizeaza recuperarea bugetului de marketing, a reducerilor de pret si a discounturilor de la furnizori
- propune si implementeaza in farmacii planogramele
- colaboreaza direct cu departamentul de brand&communication in ceea ce priveste realizarea materialelor de promovare Help Net

CERINTE

- studii superioare
- experienta in piata farma- minim 2 ani
- fire analitica
- bun comunicator
- persoana dinamica
- posibilitatea de a lucra cu termene stricte

BENEFICII OFERITE

- garantia corectitudinii contractuale
- pachet salarial motivant
- mediu de lucru competitiv
- posibilitate de promovare profesionala si dezvoltare a carierei

Prima Farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998. In prezent, Help Net detine peste 90 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Cluj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 800 de profesionisti, cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoile clientilor.