Specialist Marketing

S.C. Favbet Gaming S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- promovarea imaginii companiei in mediul online
- intretinerea si actualizarea site-ului

- identificare noi oportunitati de dezvoltare a companiei/ produselor/promotiilor in mediul online
- optimizare site pentru o mai buna vizibilitate in motoarele de cautare;
- administrare conturi retele sociale
- analiza trafic si rezultate pentru campaniile desfasurate online;
- dezvoltarea bazei de date utilizatori si campanii de comunicare/ fidelizare cu acestia.
- mentinerea legaturii cu clientii;
- redactare de newsletter
- cresterea traficului si ratelor de conversie
- negocieri cu furnizorii de servicii din media on-line

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL
- experienta de minim 1 an intr-un post similar cu responsabilitati de online marketing
- capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor.
- cunostinte avansate de operare PC (pachetul Office; optional Adobe sau similar)
- experienta in utilizarea Google Adwords si Google Analytics;
- creativitate, flexibilitate si originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate
- limba rusa nivel avansat
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- persoana orientata catre client, organizata, autodidacta

BENEFICII OFERITE

Oportunitati pentru dezvoltare continua
Salariu motivant
Mediu de lucru placut si tanar
Siguranta unei colaborari pe termen lung

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de jocuri de noroc si pariuri in cota fixa