Specialist Lotus Notes

Romstal Imex

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

• Asigura suportul tehnic pentru aplicatiile Lotus Notes existente in companie
• Dezvolta, perfectioneaza si intretine diverse aplicatii deja existente
• Raspunde de testarea si implementarea aplicatiilor nou dezvoltate sau achizitionate si predate apoi catre departamentele din companie
• Acorda asistenta tehnica de specialitate utilizatorilor aplicatiilor informatice pentru care are competente
• Colaboreaza cu furnizorii de servicii IT (software) agreati la nivel de companie pentru implementarea aplicatiilor dezvoltate de acestia
• Analizeaza anomaliile care apar in functionarea aplicatiilor in vederea determinarii cauzelor si propune masuri pentru eliminarea acestora

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

• Studii superioare
• Cunostinte avansate de Lotus Notes
• Cunostinte arhitectura client / server
• Capacitatea de lucru in echipa

Romstal Group este un grup de firme cu capital mixt, romano-italian, format din noua companii de prestigiu din domeniul comercializarii instalatiilor pentru constructii, productiei de tubulatura din materiale plastice, vanzarii de automobile, leasing, consultanta si brokeraj: Romstal Imex, Valrom Industrie, Romstal Leasing, Ink Consultanta si Brokeraj, Belform, Autoklass.