Specialist licitatii

PREMIUM HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica anunturile de achizitii publice
- Selecteaza licitatiilor pentru care compania este eligibila
- Studiaza caietele de sarcini si documentatia de atribuire pentru participarea la licitatii publice;
- Intocmeste formalitatile necesare conform caietului de sarcini si elaboreaza documentatia in vederea participarii la procedurile de achizitii publice (doar partea de eligibilitate);
- Solicita informatiile tehnice si comerciale de la departamentele competente
- Verifica dosarele si le transmite in timp util
- Asigura coordonarea cu firmele aflate in asociere
- Pregateste si depune ofertele;
- Urmareste reglementarile si conditiile de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
- Mentine contactul cu autoritatile contractante pe parcursul derularii licitatiilor.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunoasterea legislatiei achizitiilor publice OUG 34/2006
- Experienta pe un post similar - minim 2 ani
- Abilitati de comunicare;
- Seriozitate, perseverenta
- Abilitati de negociere;
- Disciplina personala, abilitati de organizare a muncii
- Atentie la detalii, meticulozitate
- Foarte bune cunostinte si abilitati de utilizare PC (MS Office);
- Limba engleza, nivel mediu - avansat
- Disponibilitate program prelungit
- Permis conducere cat. B

PREMIUM HR este o companie specializata in servicii de resurse umane.

Serviciile noastre:
- Servicii de recrutare si executive search
- Salarizare si administrare personal
- Managementul performantei.

Urmareste-ne pe site-ul agentiei noastre www.premiumhr.com.ro sau fii alaturi de noi pe Facebook, LinkedIn