Specialist intretinere si reparatii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
• Mentinerea in parametri de functiunare a instalatiilor: aer conditionat si ventilatie, termice, sanitare, electrice;
• Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru pentru fiecare instalatie;
• Rezolvarea cat mai rapida a alarmelor / problemelor aparute
• Informarea imediata a sefului ierarhic sau directorului de intretinere si utilitati, in caz de probleme majore;
• Urmarirea stocurilor de produse si comandarea produselor;
• Respectarea regulamentului intern;
• Cunostinte de chimie pentru efectuarea analizelor fizico-chimice ( pentru verificarea tratametului cu substante a apei din piscina)
• Evitarea defectiunilor la echipamente sau cele de proces precum si evitarea furnizarii catre celelalte departamente a unor produse cu parametrii in afara specificatiilor datorate unor greseli de operare a instalatiilor / echipamentelor sau a neglijentelor in operare;
• Cunostinte tehnice ,constiinciozitate si responsabilitate in operarea instalatiilor utilitare, asigurarea calitatii, evitarea si preintampinarea riscurilor, igienizare;
• Orientare spre rezultate;
• Asumarea responsabilitatii;
Descrierea companiei: Centru Fitness&Spa

CERINTE

Cerinte
• Abilitati de comunicare si relationare;
• Atitudine rientate spre rezolvarea provocarilor;
• Capacitatea de auto organizare si planificare optima a propriilor sarcini;
• Cunostinte de operare PC – nivel incepator/mediu ;
• Limba engleza- nivel mediu;
• Permis conducere: Categoria B

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.