Specialist in recrutare/ trainer

Workplus Kft.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie maghiara din domeniul leasingului de personal si consultanta organizationala, cu o prezenta stabila pe piata din Ungaria de mai mult de 17 ani.
In viitorul apropiat vom deschide 2 birouri de reprezentanta in Bucuresti respectiv Cluj-Napoca/Timisoara, astfel cautam coleg care sa se alature unei echipe tinere si dinamice.
Noul nostru coleg va avea in sarcina:

-derularea simultana a proiectelor de recrutare, selctie si training
-conceperea anunturilor de selectie, identificarea surselor de recrutare
-conceprea si derularea interviurilor, analiza si evaluarea rezultatelor
-colborarea strinsa cu companiile client, candidatii, cautarea unor noi clienti
-alcatuirea si conceperea unor traininguri si workshopuri ¿tailor made¿ pentru clientii nostri
-organizarea si desfasurarea traningurilor

CERINTE

Absolvent /a studii superioare.
Experienta relevanta in domeniul recrutarii, selectiei de personal (white and blue collars).
Experienta in vinzarea serviciilor si pastrarea relatiilor cu clientii.
Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate.
Limba engleza - nivel avansat; pentru Cluj Napoca/Timisoara limba maghiara.
Mod de lucru orientata spre rezultat.
Persoana precisa, cu abilitate de comunicare si cu spirit de echipa.
Studii in psihologie/ garfologie constituie avantaj.

Executive search-Recruitment-head hunting- organizational development